Roman Wołyniec (kredyt hipoteczny)
Polecam Panią Agatę Bujko - pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Gwarantowane indywidualne podejście. P.s. Dziękuję za współpracę.
źródło: Strona www
Renata (kredyt hipoteczny)
Polecam P. Kasię Berg każdemu. Złota kobieta która rozumie każdych indywidualnie, atmosfera całego procesu fantastyczna! Poleciłam znajomym- zachwyceni. Będziemy polecać każdemu. Dziękujemy serdecznie za pomoc!
źródło: Strona www
Angelika Litwinczuk
Polecam usługi Pani Agaty Bujko. Super podejście do klienta . Pani Agata wyszukała nam najlepsze oferty, otoczyła opieką oraz pomagała we wszystkich formalnościach. Wszystko sprawnie i profesjonalnie . Z czystym sumieniem będę Polecać Panią Agatę !!
źródło: Google
Julia D
Polecam serdecznie Pania Agatę wszystkim starajacym sie o kredyt. To osoba, która nie tylko wyszukała i przedstawiła nam najlepsze oferty dopasowane do naszych potrzeb, ale też tłumaczac wszystko dokładnie zajęła się cała dokumentacja. W sytuacji kryzysowej Pani Agata zachowała zimna krew i zajęła się wszystkim wyjaśniajac w banku nieścisłości. To rzetelna, pracowita osoba, która z odpowiedzialnościa i zaangażowaniem dba o swoich klientów.
źródło: Strona www
Karolina O (kredyt hipoteczny)
Bardzo polecamy Panią Agatę Bujko. Byliśmy z mężem pełni obaw i trochę przerażeni ogromem dokumentów, papierków i innych spraw które wymaga bank do kredytu hipotecznego. Pani Agata wszystko spokojnie nam tłumaczyła, pilnowała terminów i potrzebnych dokumentów. Dzięki Pani Agacie w sprawny sposób uzyskaliśmy kredyt na nasz wymarzony dom 😍. Dziękujemy! I polecamy z całego serca :)
źródło: Strona www
Joanna M
Z czystym sumieniem polecam Panią Agatę Bujko i jednocześnie dziękuję bardzo za pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Wyrażam swoje ogromne zadowolenie ze współpracy z osobą niezwykle profesjonalną i przede wszystkim godną zaufania. Pani Agata wykazała się ogromną wiedzą i otwartością oraz elastycznością w podejściu do realizacji zadań.Fachowe doradztwo i doświadczenie sprawiły, że moja droga do zakupu wymarzonego mieszkania stała się o wiele krótsza. Rekomenduję Panią Agatę nie tylko za rzetelne podejście do klienta,ale również za życzliwość, empatię i serce jakie wkłada we wszystko co robi i co wróży dobrą prognozę na niezwykłą współpracę
źródło: Strona www
Anna Kozikowska
Polecam usługi Pani Katarzyny Berg w 10O%. Nie ma lepszego doradcy w Białymstoku. Pełna obsługa i profesjonalizm oraz bardzo dużą wiedzą. Polecam serdecznie.
źródło: Google
Michał Augustyńczyk
Polecam usługi Pani Berg w 100% .Wiedza, profesjonalizm oraz bezproblemowy kontakt, czyli wszystko czego potrzebuje zadowolony klient ;)
źródło: Google
Michał Danilczuk
Pani Katarzyna to profesjonalistka! Konkretnie, rzeczowo, na czas, rozumie potrzeby klienta i przedstawia najlepsze rozwiązania, prowadzać sprawę od a do z. Jednym słowem POLECAM!
źródło: Google
Karolina Łozowska
P. Katarzyna jest Najlepsza! Posiada ogromne doświadczenie, cierpliwość do klienta, odpowie na każde pytanie. Pomoże i wytłumaczy wszystko. Z takim doradca banki przestają być straszne. Polecam!!
źródło: Google
Marzena i Adam
Współpraca z Panią Agatą Bujko to przyjemność. Profesjonalizm na każdym etepie. Dziękujemy i polecamy.
źródło: Strona www
Ewa D.
KREDYT HIPOTECZNY Po mojej współpracy z Panią Katarzyną Berg w temacie kredytu hipotecznego mogę śmiało powiedzieć, że to specjalista finansowy do zadań specjalnych! Nie ma dla Niej rzeczy niemożliwych.
źródło: Strona www
M Ig
Najlepszy doradca finansowy w Białymstoku, rzetelny, bardzo pomocny, umie doradzić i pomoc klientowi. Polecam Panią Katarzynę Berg.
źródło: Google
Mateusz Gawrysiak
Polecam, współpraca przebiegła sprawnie i bezproblemowo, zakończona pozytywną decyzją w banku i otrzymaniem kredytu.
źródło: Google
Ewa i Marcin
Polecamy w 200% P. Kasię Berg. Sympatyczna, cierpliwa, genialnie wszystko tłumaczy- bylismy u 2 innych doradców i nie mają porównania do P. Katarzyny! Jej wiedza i doświadczenie bije na głowę innych. Jak kredyt to tylko BERG FINANSE!
źródło: Strona www
Mateusz Gawrysiak
Polecam p. Katarzynę Berg, współpraca przebiegła sprawnie i bezproblemowo, zakończona pozytywną decyzją w banku i otrzymaniem kredytu.
źródło: Strona www
Magdalena i Karol
Szczerze polecamy doradcę Agatę Bujko. Prezentuje pełen profesjonalizm pomagając zarówno w doborze kredytu z najdogodniejszymi warunkami jak i przebrnięcia przez proces podejmowania go w wybranym banku. Na każdym etapie cierpliwie wyjaśniała terminy i zagadnienia (nawet kilka razy :)). Dziękujemy!
źródło: Strona www
Jacek Mirkowski
Fachowa obsługa, na wysokim poziomie
źródło: Google
Piotr Sosnowski
Polecam bardzo polecam. A tak na poważnie konkretna firma w osobie Pani Kasi Berg, ale żeby nie było bardzo wymagająca i skrupulatna dzięki czemu cały proces kredytowania przebieg bez najmniejszych problemów. Zaznaczam ze kredyt był brany w okresie koronowirusa wiec w okresie w którym żaden bank nie udzielał kredytów. Ale z tą firma nie ma rzeczy nie do przejścia. Naprawdę polecam Katarzynę i jej firmę.
źródło: Strona www
Marlena i Wojciech
Polecamy współpracę z Panią Agatą Bujko. Pani Agata skutecznie i sprawnie przeprowadziła proces uzyskania kredytu. Cierpliwie tłumaczyła wszystkie zawiłości z tym związane. Zawsze dysponowała czasem i chętnie odpowiadała na nasze pytania, również te telefoniczne. Na bieżąco informowała o stanie spraw w bankach. Uczciwie, spokojnie i profesjonalnie. Polecamy i pozdrawiamy!
źródło: Strona www
Robert Roszkowski
Chciałbym polecić pośrednictwo finansowe Berg Finanse, a w szczególności Panią Agatę Bujko z którą miałem przyjemność przejścia przez cały etap załatwiania kredytu. Dla mnie liczy się przede wszystkim skuteczność oraz czas który zaoszczędziłem dzięki Pani Agacie. W sumie żeby zebrać to w całość to na sprawę poświeciłem kilka godzin, natomiast gdybym był zdany tylko na siebie musiałbym poświęcić wiele dni. Poza tym Pani Agata to przemiła i cierpliwa osoba której można w pełni zaufać. Jeszcze raz bardzo dziękuje i życzę wszystkiego dobrego!
źródło: Strona www
Martyna Sanik
Serdecznie polecam Panią Agatę Bujko! Osoba bardzo profesjonalna, zaangażowana, potrafi odpowiedzieć na każde pytanie! Zawsze pod telefonem i w gotowości :)
źródło: Strona www
Diana Kossakowska
Gorąco polecam! Współpraca oraz kontakt z Panią Katarzyną bardzo dobry! Skuteczność działań oraz profesjonalne podejście do klientów, które przebiega w miłej atmosferze!😄
źródło: Google
Marek Oracki
Bardzo dziękuję pani Agacie Bujko za ogromną pomoc, którą otrzymaliśmy wraz z żoną. Przejście przez meandry wymagań i skompletoweania dokumentacji i to jeszcze w czasie obostrzeń spowodowanych pandemią byłoby niemożliwe, gdyby nie fachowa pomoc i ogrom wiedzy p. Agaty. W procesie nie przeszkodziły ani trwająca izolacja, ani kilkuset kilometrowy dystans. Profesjonalizm, uczciwość, bardzo miła komunikacja a także indywidualne podejście do klienta. Pani Agato - bardzo dziękujemy i pozdrawiamy! Kasia i Marek Oraccy
źródło: Strona www
Malwina Wańczuk
Trafiłam do Pani Kasi z polecenia i zdecydowanie się nie zawiodłam. Współpraca oraz kontakt na bardzo wysokim poziomie. Wszystkie procedury były wyjaśnione bardzo dokładnie, przystępnym dla mnie językiem. Skomplikowane formalności oraz bankowe procedury Pani Kasia wzięła na swoje barki. Już od samego początku widać że ma się do czynienia z osobą rzetelną, kompetentną oraz znającą się na tym co robi. Jeśli szukasz dorady finansowego, trafiłeś w najlepsze ręce. ZDECYDOWANIE POLECAM, LEPIEJ TRAFIĆ SIĘ NIE DA.
źródło: Google
Krison SM
Pani Kasia to anioł nie kobieta, do każdego podchodzi indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem, dzięki niej jesteśmy na ostatniej prostej w zakupie swojego wymarzonego mieszkania, nie ma lepszego doradcy w Białymstoku. Pani Kasia to TOP1 doradców finansowych w mieście!!! Zdecydowanie polecam z całą świadomością!!
źródło: Google
Małgorzata M
Polecam P.Kasie Berg w 200 a nawet w 300%. Przesympatyczna, cierpliwa- a było ze mną ciężko! i z jaką wielką wiedzą. Wszystko co chciałam wiedzieć wyjaśniła, a nawet i dodała więcej. Wszystko stało się jaśniejsze i nie przerażające jak przed spotkaniami. Jestem zadowolona ze współpracy i polecę wszystkim jako najlepszego Doradcę !!! Pozdrawiam P. Kasiu :)
źródło: Strona www
Edyta Szymójko
Chciałabym serdecznie podziękować Pani Agacie Bujko za przejście razem ze mną całej drogi do uzyskania kredytu hipotecznego Pani Agata to super ciepła, miła osoba oraz odpowiednia osoba na stanowisku doradcy - profesjonalna oraz bardzo kompetentna. Dziękuję bardzo za pomoc i rozmowę. Dla mnie to było bardzo ważne że Pani Agata była zawsze wtedy gdy jej potrzebowałam w chwilach decyzyjnych. Od podpisania umowy o kredyt minęło już 2 miesiące ale ciągle wspominam, że z taką osobą jak Pani Agata to można załatwiać formalności bankowe. Polecam z całego serca!!!
źródło: Strona www
Kamil K
Zdecydowanie polecam współpracę z Panią Agatą Bujko. Pani Agata przedstawiła sytuacje fachowo, konkretnie, wszystko cierpliwie tłumaczyła (...i to zrozumiałym językiem). Pomogła w przejściu całej procedury uzyskania kredytu, od początku do końca. (m.in. omówienie zasad udzielania kredytu, przedstawienie ofert banków - przy różnych kwotach i okresach kredytowania, a nawet Pani Agata była przy podpisaniu umowy). Dziękuję i z czystym sumieniem POLECAM!!!
źródło: Strona www
Krzysztof Druć
W takim interesie ważne jest odczucie...jeżeli czujesz się że firma działa w twoim interesie, jest po twojej stronie, to jest ok. Jeżeli masz wątpliwości to zmieniasz firmę, zwłaszcza, że żyją one zwykle tylko z prowizji bankowych, ubezpieczeniowych.... W tym przypadku nasza wiara w dobre intencje wybranej firmy w pełni się potwierdza, dobry kontakt, profesjonalizm i perfekcjonizm w kontakcie z marudzącym, paskudnym klientem.
źródło: Google
PIOTR C
Długo się zastanawiałem co napisać o Pani Kasi- bardzo dziękuję - za mało. więc zacytuję "Ona jest taka cudowana..." Przesympatyczna, pomocna, z ogromna wiedzą, rozmawialiśmy i o kredycie i o ogrzewaniu podłogowym i o rekuperacji. Jestem pod mega wrażeniem wielkiej wiedzy i łatwości w jej przekazywaniu. Polecam w 300%
źródło: Strona www
Monika i Dariusz Szatyłowic
Serdecznie polecamy i dziękujemy Pani Kasi za profesjonalne i rzetelne doradztwo przy zakupie wymarzonego mieszkania. Pani Kasia doprowadziła sprawę do samego końca, kończąc oczywiście SUKCESEM :) Standardy obsługi są godne pochwały! Polecamy serdecznie z całego serca ♡♡♡
źródło: Strona www
Marek Suchocki
Pani Agata Bujko, to niezwykle profesjonalny doradca, merytorycznie zaangażowana w rozwiązywanie potrzeb finansowych klienta. Do tego dochodzi spokój, takt i życzliwość Pani Agaty. Gorąco POLECAM !!!
źródło: Strona www
Jacek M
Profesjonalism, duża wiedza i świetny kontakt- to cechuje Berg Finanse. Serdecznie polecam!
źródło: Google
Dariusz Dobrzyński
Gorąco polecam współpracę z Panią Agatą Bujko. Profesjonalizm w każdym calu. Jej ogromne zaangażowanie sprawia że formalności kredytowe przebiegają bardzo sprawnie. POLECAM! POLECAM! POLECAM!
źródło: Strona www
Marta i Radek
Rzetelność, profesjonalizm i pełne zaangażowanie to cechy działania Pani Katarzyny. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, wyjaśnia wszelkie wątpliwości, od początku do końca przeprowadza przez zawiłości wiążące się z wyborem najkorzystniejszej oferty i uzyskaniem kredytu. Do tego niezwykle sympatyczna i życzliwa. Polecamy z pełnym przekonaniem.
źródło: Strona www
Tomasz Kozłow
Bardzo miła i bezproblemowa współpraca. Profesjonalizm i zaangażowanie. Nieoceniona pomoc w gąszczu cyferek i papierów. Dziękuję Pani Agato. POLECAM
źródło: Strona www
Marek Stypułkowski
Serdecznie polecam, Współpraca z Panią Agatą jest bardzo przyjemna i w 100% skuteczna. Bardzo profesjonalne podejście do klienta.
źródło: Strona www
Ewelina
Serdecznie polecam Panią Agatę Bujko, jest osobą kompetentną i zna się na rzeczy. Sprawia, że formalności załatwiane są sprawnie a wszystko w bardzo miłej atmosferze, bardzo dziękuję za pomoc i cieszę, się, że mogłam współpracować z Panią Agatą.
źródło: Strona www
Paweł Jemielianiuk
Stuprocentowe zadowolenie z usług świadczonych przez Berg Finanse, pełna obsługa od a do z, wszelkie formalności i załatwianie dokumentacji leży po stronie Doradcy, ja pojawiłem się na finale współpracy, gdy trzeba było podpisać umowę kredytową. Plusem współpracy jest szeroka oferta Banków dostępnych na rynku, gdzie w jednym miejscu możemy porównać oferty każdego z nich. Polecam!
źródło: Google
Adam Gardocki
Współpracowałem z Berg Finanse Ekspert Finansowy przy okazji ubiegania się o kredyt hipoteczny. Przejęcie przez p. Katarzynę spraw związanych z załatwieniem wszelkich formalności, kontaktu z bankami oraz negocjowaniem warunków umowy w moim imieniu zaowocowało szybkim przyznaniem pozytywnych decyzji i oszczędnością czasu, wynikającą z braku konieczności odwiedzania placówek różnych banków. Biorąc pod uwagę pełen profesjonalizm i skuteczność p. Katarzyny zdecydowanie polecam współpracę osobom, które szukają kompleksowej obsługi w zakresie produktów finansowych!
źródło: Google
Diana Kossakowska
Gorąco polecam! Współpraca oraz kontakt z Panią Katarzyną bardzo dobry! Skuteczność działań oraz profesjonalne podejście do klientów, które przebiega w miłej atmosferze!😄
źródło: Strona www
Kamil i Marta Szczepura
Zawsze uważaliśmy, iż każdy zawód, każda profesja potrzebuje fachowców, aby mogła nadal funkcjonować. Robiąc przymiarkę do kredytu podchodziliśmy sceptycznie do doradztwa finansowego, do momentu gdy trafiliśmy na Panią Agatę Bujko. Szybko przekonaliśmy się, iż jest tymże fachowcem, potrafiąc wzbudzić zaufanie i poczucie bezpieczeństwa. Z całego serca dziękujemy za pomoc i rady, które pomogą nam spełnić nasze marzenie, budowę naszego domu. Serdeczne pozdrowienia i samych sukcesów!
źródło: Strona www
Tomek Kon
Gorąco polecam usługi Pani Kasi z Berg finanse. Bardzo rzeczowa i fachowa pomoc przy uzyskaniu kredytu, jak również w negocjacjach cenowych ze sprzedającym. Pani Kasia dokładnie wytłumaczyła mechanizm działania banków w zakresie udzielania kredytów oraz wyjaśniła wszelkie wątpliwości związane z jego zaciągnięciem. Pomimo zamieszania związanego z wprowadzeniem RODO (dodatkowa papierologia i jeszcze raz papierologia) bardzo sprawnie udało się uzyskać kredyt na korzystnych warunkach. Jeżeli szukasz kompetentnego, godnego zaufania doradcy finansowego, który pomoże Ci uzyskać kredyt hipoteczny to Pani Kasia z Berg finanse jest właściwą osobą.
źródło: Google
Karolina i Tomasz
Gorąco polecam usługi Pani Kasi. Bardzo rzeczowa i fachowa pomoc przy uzyskaniu kredytu, jak również w negocjacjach cenowych ze sprzedającym. Pani Kasia dokładnie wytłumaczyła mechanizm działania banków w zakresie udzielania kredytów oraz wyjaśniła wszelkie wątpliwości związane z jego zaciągnięciem. Pomimo zamieszania związanego z wprowadzeniem RODO (dodatkowa papierologia i jeszcze raz papierologia) bardzo sprawnie udało się uzyskać kredyt na korzystnych warunkach. Jeżeli szukasz kompetentnego, godnego zaufania doradcy finansowego, który pomoże Ci uzyskać kredyt hipoteczny to Pani Kasia Berg jest właściwą osobą.
źródło: Strona www
Ocena
4.9
26 recenzje
Ocena
5/0
5 recenzji

Dodaj opinie

Administratorem danych osobowych jest Berg Ekspert Katarzyna Berg z siedzibą w Białymstoku, ul. Józefa Mackiewicza 1 lok u 5. Podanie danych jest dobrowolne. W przypadku niepodania danych nie będzie możliwości przedstawienia oferty i informacji handlowych dotyczących działalności Administratorów. Więcej

Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany. Wysyłając wiadomość poprzez formularz kontaktowy, wyraża Pani/Pan zgodę na:

-Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w powyższym formularzu, przez Administratora tj. Berg Ekspert Katarzyna Berg z siedzibą w Białymstoku, ul. Józefa Mackiewicza 1 lok u 5, w celach związanych z wykonywaniem usług pośrednictwa finansowego jak również usług z tym związanych.

-Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej zgodnie z art. 10 ust.2 ustawy z dnia 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Z 2013r., poz. 1422 ze zm.) od Administratora tj. Berg Ekspert Katarzyna Berg z siedzibą w Białymstoku, ul. Józefa Mackiewicza 1 lok u 5.

-Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w powyższym formularzu, przez Administratora tj. Berg Ekspert Katarzyna Berg z siedzibą w Białymstoku, ul. Józefa Mackiewicza 1 lok u 5, w celach marketingowych tj. przesyłanie ofert promocyjnych oraz informacji o nowych produktach i usługach poprzez email.

-Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Administratora tj. Berg Ekspert Katarzyna Berg
z siedzibą w Białymstoku, ul. Józefa Mackiewicza 1 lok u 5, treści marketingowych zawierających informacje o aktualnych usługach i ofertach, pocztą elektroniczną oraz
w postaci wiadomości SMS.

Dane osobowe przetwarzane są w celu dopasowania i przesłania aktualnej oferty usług finansowych, na podstawie udzielonej zgody poprzez wypełnienie powyższego formularza, oraz w celach marketingowych w postaci: ofert promocyjnych, informacji o nowych produktach, przesyłanych drogą email, na podstawie dodatkowo wyrażonej zgody.

Odbiorcą danych osobowych będą: Administrator, personel Administratora oraz podmioty świadczące na naszą rzecz usługi: informatyczne, telekomunikacyjne, marketingowe. Dane osobowe będą przechowywane do momentu wycofania zgody, która jest możliwa poprzez wysłanie pocztą elektroniczną na adres żądania wraz z podaniem danych użytkownika.

Przysługuje Pani/Panu prawo do: żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie (nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem), skorzystanie z tego prawa jest realizowane poprzez wysłanie pocztą elektroniczną na adres żądania wraz z podaniem danych użytkownika .

Mniej

Biuro Białystok

 • Upalna 1A lok 54,
  15-668 Białystok

Katarzyna Berg

 • 535 979 077

Agata Bujko

 • 602 114 457

Marta Iwaszkiewicz- Rabiczko

 • 690 690 744

Biuro Siedlce

 • Sokołowska 37
  budynek TWP II piętro
  08-110 Siedlce

Sylwester Kurek

 • 796 411 322