Partnerzy biznesowi

PARTNERSTWA w biznesie stanowią atut dla przedsiębiorstw, a w szczególności dla Klienta. Współpracujemy z firmami posiadającymi bogate doświadczenie i renomę na rynku. Sukces budujemy jakością świadczonych usług i indywidualnym podejściem do Klienta.

Dzięki tym relacjom oferujemy kompleksową obsługę, obejmującą:

  • wsparcie w uzyskaniu finansowania,
  • wsparcie w negocjacjach z deweloperem,
  • wsparcie przy wyborze nieruchomości,
  • wsparcie techniczna przy budowie nieruchomości,
  • wsparcie prawne

Mamy przyjemność współpracować z profesjonalistami w swoich dziedzinach, są to deweloperzy, architekci, projektanci wnętrz, firmy budowlane i wykończeniowe, stolarze… oraz wielu innych, dzięki temu nasza wspólna oferta dla Klienta jest kompleksowa i na najwyższym poziomie, o czym świadczą rekomendacje Klientów.


Zespól Berg Ekspert jest częścią Grupy ANG S.A.

Zespól Berg Ekspert jest częścią Grupy ANG S.A. (dawniej ANG Spółdzielnia). Jest to ogólnopolska firma pośrednictwa finansowego, marka profesjonalistek i profesjonalistów z branży finansowej. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Firma która zwraca wielką uwagę na etyczne i odpowiedzialne działanie w zakresie usług finansowych.

Mając na pierwszym planie potrzeby Klientów, by móc dostarczać usługi finansowe dla nich zrozumiałe, których potrzebują, za godziwą cenę i na które ich stać.

ANG dyplom