Zdolność kredytowa

Kredyt a problem z zdolnością finansową.

Zdolność kredytowa to podstawa do otrzymania kredytu. To od oceny zdolności zależy czy Klient ma szanse na finansowanie przez bank i w jakiej wysokości. Bank otrzymując wniosek kredytowy analizuje czy kredytobiorca będzie w stanie spłacać swoje zobowiązanie kredytowe w ustalonej wysokości raty i określonym czasie. Analiza odbywa się na podstawie dostarczonych dokumentów, systemu bankowego, informacji w BIK.

Każdy bank posiada swój własny sposób wyliczania zdolności kredytowej. Więc jeżeli np. w Twoim banku odmówili Ci finansowania ze względu na brak zdolności w innych bankach masz szanse na kredyt!

Każdy bank ma swój sposób oceny Klienta ze względu na wiele czynników! np.: ze względu na formę zatrudnienia, czas umowy, itp…. i wiele innych.

Zdolność kredytowa to czynnik na który mamy realny wpływ i istnieje kilka sposobów, dzięki którym mogę podpowiedzieć jak zwiększyć zdolność !

Jak zwiększyć swoja zdolność kredytową? Zadzwoń i umów się na BEZPŁATNE spotkanie! Wspólnie sprawdzimy który bank ma najatrakcyjniejszą dla Ciebie ofertę!

Katarzyna Berg +48 535 979 077
Agata Bujko +48 602 114 457