Doradca finansowy Białystok

Jeśli planujesz właśnie wzięcie kredytu lub potrzebujesz profesjonalnego doradztwa we wszelakich kwestiach finansowych, serdecznie zapraszamy Cię do poznania naszej oferty. Nasz zespół składa się z wykształconych i komunikatywnych doradców, którzy rozwieją wszelkie Twoje wątpliwości oraz pomogą w wyborze najkorzystniejszej oferty. Jesteśmy całkowicie niezależni, a nasza usługa jest całkowicie bezpłatna dla Klienta. Współpracujemy ze wszystkim bankami, co oznacza, że zawsze działamy na korzyść Klienta, nie zaś konkretnego banku. Zawsze jesteśmy po Twojej stronie.

 

Kredyty hipoteczne

Dzięki spotkaniu doradcą finansowym, bezpłatnie i w 1 miejscu poznasz oferty wszystkich banków. Ponadto przeprowadzimy Cię przez cały proces kredytowy. Począwszy od analizy zdolności, poprzez wybranie najlepszych ofert bankowych, wspólne podpisanie wniosków, negocjacje warunków kredytu, omówienie umowy przygotowanej przez banku i na końcu wspólnej wizyty w banku w celu podpisania umowy kredytowej.

Dowiedz się więcej
Doradca kredytowy Białystok

Kredyty gotówkowe, konsolidacyjne

Jeśli potrzebujesz połączyć wszystkie swoje kredyty w jeden kredyt konsolidacyjny lub chcesz ubiegać się o kredyt gotówkowy, również zapewnimy Ci niezbędne informacje i wsparcie w czasie całego procesu. Możesz liczyć również na indywidualne rady od naszych specjalistów.

Dowiedz się więcej
Kredyty gotówkowe, konsolidacyjne

Kredyty firmowe

Dzięki wspólnej pracy określimy, jakiej wysokości kredytu firmowego potrzebujesz na założenie czy rozwój swojej działalności oraz gdzie najlepiej się ubiegać o wsparcie finansowe. Pomożemy Ci wybrać najbardziej korzystną ofertę i ustalić najwygodniejszy sposób spłacania rat kredytu.

Dowiedz się więcej
Kredyty firmowe

Zdolność kredytowa

Po dokładnym zapoznaniu się z Twoją sytuacją finansową określimy Twoją zdolność kredytową i wspólnie wybierzemy najlepsze rozwiązanie. Nasi pracownicy niczego Ci nie narzucą, jedynie podpowiedzą, jaka oferta będzie najlepsza dla Ciebie w Twojej sytuacji finansowej. Jednocześnie pomożemy Ci w miarę naszych możliwości poprawić Twoją zdolność kredytową, abyś mógł uzyskać kredyt w takiej wysokości, jakiej potrzebujesz.

Dowiedz się więcej
Zdolność kredytowa

Ubezpieczenia

Nasi doradcy finansowi pomagają także w wyborze najbardziej korzystnego ubezpieczenia. Niezależnie od tego, jakiego typu ubezpieczenia potrzebujesz, pomożemy podjąć Ci tę trudną decyzję. Chętnie przedstawimy Ci dostępne na rynku oferty i wyjaśnimy różnice między nimi, a także zaznaczymy korzyści płynące z każdej usługi.

Dowiedz się więcej
Ubezpieczenia

Leasing

Leasing to jedna z bardziej skomplikowanych umów cywilnoprawnych, przez którą chętnie Cię przeprowadzimy. Nasi doradcy dokładnie wyjaśnią Ci zasady leasingu oraz pomogą dobrać odpowiednią ofertę. Poza tym omówimy dokładnie zalety i wady tego rozwiązania, całkowicie szczerze, jasno i klarownie, a także rozwiejemy wszelkie wątpliwości związane z ostateczną umową.

Dowiedz się więcej
Leasing